Kurs szybkiego czytania dla zapracowanych - kolejna edycja już 13 listopada 2017 r.

Zacznij zdobywać nową wiedzę w minimum trzykrotnie krótszym czasie!
Zapisz się na kolejną już edycję kursu! Na dole znajdziesz opinie zadowolonych uczestników, którzy od ukończenia kursu mogą cieszyć się dużo ponadprzeciętną prędkością w czytaniu książek.

Ten kurs to połącznie trzech sprawdzonych i skutecznych strategii: 
- przyjemnych ćwiczeń, 
- szybkich efektów,
- dużej motywacji do działania.⏰ Nie czekaj dłużej, zacznij oszczędzać czas! 📚

🕐 Każdego dnia ilość informacji powiększa się lawinowo, a około 10% z nich dezaktualizuje się co roku. Szybki postęp sprawia, że umiejętność szybkiego czytania, a co za tym idzie szybkiego weryfikowania, selekcjonowania i przyswajania wiedzy staje się kluczową kompetencją nie tylko menedżerską.

🕑 Prędkość czytania 100-250 słów na minutę (wiele osób czyta w takim tempie) powoduje, że nasz mózg "nudzi się" i szuka dodatkowych bodźców w postaci np. odpływu myśli. Zwiększenie prędkości czytania spowoduje podwyższenie efektywności samego procesu zdobywania nowej wiedzy.

🕒 Systematyczne ćwiczenia przygotowane z wykorzystaniem wiedzy i narzędzi coachingowych spowodują, że Twoje tempo czytania zwiększy się wielokrotnie, a przeczytanie 300-stronicowej książki w ciągu 3 godzin nie będzie zjawiskiem paranormalnym. :)

🕓Wyobraź sobie, co mogłoby się zmienić, gdybyś czytał książki w takim tempie? Jak wyglądałoby Twoje życie? Co mógłbyś osiągnąć? 🌍

Na czterech spotkaniach:
- nauczysz się wykonywać i dostaniesz przyjemne ćwiczenia do powtarzania domu,
- sprawdzimy Twoje postępy w nauce, co będzie Cię motywowało do wykonywania ćwiczeń regularnie,
- dodatkową motywacją do działania, może być Twoja koleżanka lub kolega - jeżeli zapiszecie się oboje, to dostaniecie po 10% upustu na ten kurs.

📆 Terminy spotkań:
poniedziałki w godz. 17:00 -18:00 
13, 20, 27 listopada, 11 grudnia 2017 r.

🔔 UWAGA:
Liczba miejsc ograniczona!!! 

🖋 Zapisy: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


🏷 Inwestycja:
309 zł 
⏰ Promocja dla osób dokonujących wpłaty do 5 listopada 2017 r.: 279 zł.

📥 Wpłaty na konto: 56 1140 2004 0000 3702 7420 8021, ZEMA Ewa Szpakowicz

☎ Masz pytania? Zadzwoń: +48 660 40 11 61; +48 694 062 054

⏩ Masz ochotę na inne kursy? 
Zobacz więcej na www.zema.com.pl

#Szybkieczytanie #Szkolenia #Coach

👉 Poznaj recenzje uczestników Kursu:

Kurs Szybkiego Czytania prowadzony przez Ewę Szpakowicz jest godny polecenia. Jeśli chcesz nauczyć się przekraczać swoje granice i odwiedzić świat znany jedynie nielicznym, to trafiłeś / aś pod właściwy adres. Techniki i metody są skuteczne oraz efektywne. Doświadczenie Ewy zarówno, jako coacha, jak i trenera pozwoli przeprowadzić przez meandry ludzkiego umysłu. Teraz Ty możesz wnieść swoje życie na nowy nieznany poziom. Świetna atmosfera i rewelacyjny klimat pozwoli uczyć się w sposób przyjazny i przyjemny. Wartość szkolenia wielokrotnie przekracza niską cenę kursu.
Marcin 👍

Bardzo chciałem nauczyć się szybciej czytać, by pochłaniać książki i wiedzę. Mam ogromne zaległości, nigdy za dużo nie czytałem. Po kursie Ewy z początkowej prędkości ok. 190 słów na minutę ze słabym zrozumieniem mam obecnie szybkość około 574 słów na minutę z bardzo dobrym zrozumie-niem tekstu. Czuję, że te ćwiczenia i dalsza systematyczność mogą dać jeszcze większe efekty. Ale już teraz mam prędkość pozwalającą wchłonąć średnią książkę w 3 godziny max.
Jestem zadowolony z kursu i metod Ewy. Jest to kompendium wiedzy i zbiór najlepszych (sprawdzonych) technik i ćwiczeń. Daje maksymalne efekty. Polecam.
Jan 👍

Jestem zachwycona. Dojrzewałam do Kursu Szybkiego Czytania ponad rok. Uważam, że jest to świetnie wykorzystany czas, który już po kilku zajęciach zaczął dawać wymierne rezultaty. Po co czekać, skoro można do pewnych rzeczy dojść szybciej.
Wiola 👍

Jestem bardzo zadowolona z Kursu Szybkiego Czytania. Czytam sprawniej i szybciej, co pozwala zaoszczędzić mi dużo czasu w ciągu dnia, bez rezygnowania ze swoich obowiązków. Polecam każdemu, kto potrzebuje lepszej organizacji czasu. Prowadząca super! :)
Paulina 👍

Polecam Kurs Szybkiego Czytania, bo świetnie motywuje do systematycznej pracy, dzięki czemu można osiągnąć super efekty.
Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na to, ponieważ będę miała teraz więcej czasu wolnego. Dzięki temu o wiele szybciej czytam i już widzę duże efekty w trakcie nauki.
Gosia 👍

#szybkieczytanie #zema #ewaszpakowicz #coach #szkolenia #rozwój#czytanie #białystok

Skontaktuj się z nami

+48 660 40 11 61   

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Hetmańska 44 lok. 104

15-727 Białystok
 
Nr konta bankowego: mBank 56 1140 2004 0000 3702 7420 8021, ZEMA Ewa Szpakowicz

ewa coaching